Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa Yayin Akisi Yazarlar VIDEO GALERI CANLI IZLE Kurumsal Yayin Ilkesi Nasıl İzlerim Online Iletisim İ. Kaynakları REKLAM Bize Ulasin

   Çarşamba

Açılış sayfam yap | Sık kullanınanlara ekle | Künye
Site İçi Ara
 
 
 
  Anasayfaya Dön
 "AK Parti'nin en son kamuoyu yoklaması 48.5'tir"
  AKS TV haberleri 13452716 kez , bu haber ise 2404 kez okundu.
 01-01-2011 14:58
2 yorum
2404 okunma
         
 
Bu habere oy verin

2715 Reyting: 4.4/5 (8 Oy kullanıldı)

İçişleri Bakanı Beşir Atalay, "AK Parti'nin en son kamuoyu yoklaması 48.5'tir" dedi.


İçişleri Bakanı Atalay, Samsun gezisini AK Parti İl Binası'nı ziyaret ederek tamamladı. Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in de eşlik ettiği ziyarette partililere hitap eden Atalay, seçim maratonuyla ilgili uyarılarda bulundu. AK Parti'nin Türkiye'nin kardeşliğinin gelişmesinin bir sembolü olduğunu belirten Atalay, AK Parti'nin kutlu bir yolculuk, büyük bir misyon olduğunu, teşkilatın çok önemli olduğunu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da teşkilattan geldiğini, güçlü teşkilatlarla güçlü partinin meydana geldiğini kaydetti. 2011 yılında seçim olduğunu, seçimden sonra anayasa çalışmalarının başlayacağını ifade eden Bakan Atalay, Konda'nın kamuoyu araştırmasına vurgu yaptığı konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Şu anda AK Parti, toplumumuzun büyük desteğini alan ve her seçimde oyunu artırarak devam eden güçlü bir parti. Her açıdan moralimiz, çalışmalarımız iyi. Ekonomik olarak bölgenin, Avrupa'nın en iyi durumda olan ülkesiyiz. Toplumumuzun huzuru çok iyi. Son araştırmalar, Konda'nın araştırması benim verdiğim. Onun son elindeki araştırma bana 5 gün önce ulaştı. Kamuoyu yoklaması, orada partimizin toplumsal desteği araştırmaya göre 48.5'tir. İnşallah seçime doğru giderken bu sonuçlar, araştırmalar bizim için çok büyük değere sahip. Bunun kıymetini bilelim. Vatandaşlarımız yapılanları biliyor, takdir ediyor. Bizim bunun değerini bilmemiz gerekli. Halkımızla bütünleşmeliyiz, daha fazla anlatmalıyız. Kısır, parti çatışmalarına, gereksiz polemiklere girmeden hangi parti tabanından olursa olsun vatandaşlarımızla daha iyi diyalog kuracağız. Sevgiyle, saygıyla yaklaşacağız. Komşumuza daha çok sahip çıkacağız. AK Parti şemsiyesi geniş. Bütün vatandaşlarımızı altına alabilir."

AK Parti belediyelerinin bir özelliği olduğunu belirten Atalay, Başbakan Erdoğan'ın belediyecilikten geldiğini, belediyecilikte bir marka olduklarını, bu markanın en iyi şekilde yansıtılması gerektiğini, BELDES'e bütçede 400 milyon TL ödenek koyulduğunu da sözlerine ekledi.

Partililerle basına kapalı toplantı yapan Bakan Atalay, daha sonra havayoluyla Ankara'ya hareket etti.

 

 
 
  Ad Soyad: E-mailiniz:
 
irfan acar 16.05.2011 17:58 
akparti caymiya ben yurtdisinda yasiyan düzce doumlubir vatantasim sizlri taktir ediyorum yolumuz acik olsun iyiler herzaman kazanir sizde bunun icin kazanacaksiniz tesekurler irfan acar avusturya wiana
remzi yıldız 09.04.2011 21:06 
yolunuz açık olsun allah yar ve yardımcınız olsun

  
Köşe Yazarları
 
  AMİSOS TEPESİ'NE ZİYARETÇİ AKINI
  İNCE SAMSUN'DA
  Sayın Davutoğlu emanetçi değildir
  MUHARREM İNCE RİZE'DE
  ÇAKMAK BARAJI S.O.S VERİYOR
  "KAYNAKLARIMIZ 275 MİLYON'A YETER"
  SAMSUN ZAFER BAYRAMI'NA HAZIRLANIYOR
  Boşuna olmuyor...
  SIKINTI VAR DESTEK YOK
  O UCUBELER NE OLACAK ?
 
 
 
 
  ROTA FRANSIZ TADE...
   Termelilik ruhu......
  Samsunspor iyi yolda ...
   Sporaksiyon Haberaks'ta...
  ESRAR OPERASYONUNDA TUTUKLAMA...

Copright 2009 AKS TV | Tüm hakları saklıdır. Sitemizdeki tüm içerik ve fotoğraflar izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Toplam Tekil Hit: 2886974
Toplam Çoğul Hit: 13452717